Kartal Dalgakıran Kompresör Servisi

Özel Kompresör Tamir Ve Bakım Servisi – 0216 441 45 00

Dalgakıran Hakkında Kısa Bilgilendirme;

Dalgakıran kompresör servisiDalgakıran kompresör tamiriDalgakıran kompresör bakımı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dalgakıran Kompresör 1965 yılında İstanbul Karaköy’de kurulmuş ve günümüze kadar kalitesini arttırarak büyümüştür. Türkiye’nin genelinde oldukça yaygın ve popüler olan Dalgakıran Kompresör firması, hem kompresör makinaları üretmekte hem de kompresör ihracatı yapmaktadır. Giderek büyüyen firma, büyük kapalı bir alanda çalışmalarına devam ederek İstanbul’un üç ayrı bölgesinde üretim sağlamaktadır. Dalgakıran Kompresör ürünlerini ve Dalgakıran kompresör tamiri teknik servisi Atlas Kompresör’den temin edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapan firma, distribütör ağı da oluşturarak piyasada önemli bir yer edinmiştir. Basınçlı hava faaliyetlerini ilerleten ve daha da ilerletmek isteyen Dalgakıran Kompresör, adını dünyaya da duyurmak istemektedir. Yurt dışında Rusya, Ukrayna ve Almanya’da kendi şirketlerini kuran firma, satışı daha fazla alanlara yaymak istemekte ve dağıtımı zor olan bölgelere bile ulaşabilmeyi amaçlamaktadır. En büyük hedefi ise dünyada ilk 5 kompresör üretici firmasından biri olmak olan Dalgakıran Kompresör, uyguladığı stratejiler ile gelecekte daha fazla yol katetmek istiyor. Büyük bir kompresör firması olan firma, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş ve kendi ekibinde bulunan AR-Ge departmanı ile ürünlerini geliştirmiştir. Firma, yalnızca kendi tasarımı olan kompresör çeşitlerini üretmektedir ve basınçlı hava teknolojisi açısından da Ar-Ge bölümünü oldukça önem vermektedir. Firmanın kompresör makinalarını üretmede en büyük sağladığı yarar ise enerji verimi konusunda avantaj oluşturmasıdır. Özellikle tasarlanmış olan makinalar, en basit çalışma sistemine sahip olan standart kompresörlerin bile enerji verimliliği oluşturmasına yardımcı olmaktadır. Türkiye ve dünyada kabul edilmiş olan pek çok kalite belgesine sahip olan Dalgakıran Kompresör firması; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 12008 İş Sağlığı ve Günveliği Yönetim Sistemi, Türk ve Fransız Loydu, Marine Tip Onay Sertifikaları, TSE, TSEK, CE ve Ürün Güvenliği Sertifikası, GOST-R, UKSEPRO ve Turqum belgeleri bulunmaktadır.

Dalgakıran Kompresör firmasının kendi tasarımlarıyla ürettiği kompresörler arasında yağsız sabit, kayış kasnak ve direk akuple yağlı, değişken hızlı vidalı kompresörler, pistonlu kompresörler, silobas kompresörler, hava kurutucuları, filtre grupları ve filtre tankları, soğutma sistemleri üretilmektedir. Dalgakıran Kompresör, basınçlı hava adına ve kompresör makinalarında işinize yarayacak olan tüm donanımsal parçaları üretmektedir. Birçok seminer, konferans ve fuarlarda yer alan firma, ürünlerini tanıtmakta ve dünya çapında yaygınlaşmaya devam etmektedir. Firmanın son katıldığı konferans ise Experimental Fluid Mechanics 2015 konferansı olmuştur. 70’in üzerinde bayisi bulunan firmanın kompresörleri, dünyada 100 ‘ün üzerinde ülkede kullanılmaktadır.

Kompresör dünyasının her geçen gün yenilendiğinden bahsetmiştik. Dalgakıran kompresör ise uzun yıllardır bu işin içinde ve birçok pazarda kar payı bulunuyor. Peki dalgakıran kompresör ne zamandır bu işin içerisinde ve hangi ürünlerde destek veriyor?

Aradığımız her ürünü bulabilir misiniz?

Müşterilerimizin aradığı her ürünü bulma garantisi veriyoruz. Gerek vidalı kompresör gerekse pistonlu kompresör çeşitlerinden dilediğinizi söylemeniz yeterlidir. Sizlerin dilediği tüm çeşitleri kolayca bulabileceğimizden şüpheniz olmasın!

Dalgakıran kompresör servisi, Dalgakıran kompresör tamiri, Dalgakıran kompresör bakımı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ağustos 2022
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031