Atlas Copco Kurutucular

Atlas Copco Kurutucu♦ FD: Soğutmalı Hava Kurutucular
Kullandığınız  basınçlı hava temiz ve kuru olmalıdır. Nem borularda paslanmaya, pnömatik ekipmanın erken arızalanmasına veya ürünün bozulmasına neden olabilir. Değişken devirli ve standart modelleri  ile Atlas Copco’nun FD kurutucuları, basınçlı havadan nemi +3C/+37,4F çiğlenme noktasına kadar alır. Son derece verimli, kurulumu kolay ve sınıfındaki en çevre dostu ve en sessiz kurutucudur. En önemlisi, hava sisteminizi ve son ürününüzü korumak için kuru hava sağlamasıdır.
♦ CD: Isıtıcısız Desikant Hava Kurutucular
Atlas Copco’nun CD ısıtıcısız desikant hava kurutucuları, güvenilir çalışma ve uzun kullanım ömrü için tasarlanmıştır. Tahliye için yalnızca basınçlı hava kullanan bu kurutucular, ekipmanlarınızın ömrünü uzatmak ve son ürününüzün kalitesinden emin olmak için ihtiyaç duyduğunuz temiz ve kuru havayı sunar.
♦ BD+: Blowerlı Desikant Hava Kurutucular
Atlas Copco’nun BD+ blowerlı desikant hava kurutucuları, üstün endüstriyel performans ile uzun kullanım ömrü ve güvenilir çalışma için tasarlanmıştır. Basınçlı hava ağınızda veya üretim ekipmanlarınızda herhangi bir hasara yol açmadan önce nemi tamamen ortadan kaldırır. BD+ kurutucular, harici bir üfleyiciden gelen hava sıcaklık ve minumum basınçlı hava kombinasyonunu kullanır ve benzersiz patentli teknolojik yenilikler ve enerjiden tasarruf sağlayan seçenekleri bünyesinde barındırır. 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
error: Content is protected !!